Lite sockertång i silver. Den är 75 mm lång och väger 12,1g. Stämplad GEWE, Malmös stadsstämpel, kattfot, S & v8 (1947).
Auktnr | SE73.20211021.A8974 |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:03:00 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
14/10 16:35:27 | yguld | 50 kr |