Skruvörhängen i 18K guld. Motiven är Ø 8,4 mm och de väger 1,8g. Stämplade OPI, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211021.A8994 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 550 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:13:00 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |
14/10 16:13:55 | yguld | 550 kr |