Armband i 18K guld med tio 3,6 mm´s odlade saltvattenspärlor. Det är 19,5 cm långt, 3,7 mm brett och väger 3,4g. Springring. Oläsliga, svenska stämplar, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211021.A8996 |
Utropspris | 1 100 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:14:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |