Stavarmband i 18K guld med nio 3,7 mm´s odlade saltvattenspärlor. Det är 20 cm långt, 1 mm brett och väger 2,4g. Springring. Oläsliga, svenska stämplar, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211021.A8997 |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:14:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |