Snygg granatbrosch i förgyllt silver. Den är Ø 33,7 mm och väger 9,8g. Stämplad 830S.
Auktnr | SE73.20211021.A8999 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:15:30 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |