Snygg granatring i förgyllt silver. Den är 2,2 - 19,8 mm bred, är i storlek 19,5 och väger 5,3g. Stämplad 830S. Svenska importstämplar.
Auktnr | SE73.20211021.A9000 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:16:00 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |