Granatring i förgyllt silver. Den är 2,1 - 15,5 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 4,3g. Svenska importstämplar.
Auktnr | SE73.20211021.A9001 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:16:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |