Granatberlock i förgyllt silver med en 6 mm´s odlad saltvattenspärla. Den är 20,8 mm lång inkl. ögla och väger 1,5g. Stämplad 925, svensk importstämpel & S.
Auktnr | SE73.20211021.A9003 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:17:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |