Granatring i förgyllt silver med cubic zirconia. Den är 2,6 - 15 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 3,7g. Svenska importstämplar. Nött förgyllning.
Auktnr | SE73.20211021.A9004 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:18:00 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 49 kr |