Klackring i 18K guld med en hematit (smårepor) med hjärtan på sidorna. Den är 3,4 - 14,5 mm bred, är i storlek 20 och väger 6,8g. Tillverkad 1951 av Helge Brandts Eftr. i Skellefteå. Kattfot.
Auktnr | SE73.20211021.A9010 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:21:00 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |
21/10 19:21 | ABV1866 | 2 000 kr |