Två berlocker i silver. Korset är 25 mm långt inkl. ögla. Den delvis förgyllda berlocken med cubic zirconia är 23 mm lång. De väger 3,9g tillsammans. Stämplade 925.
Auktnr | SE73.20211021.A9014 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 25 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:23:00 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 49 kr |
15/10 23:48:42 | ismschism | 25 kr |