Salvador Dali (1904-1989), Färgetsning "Elijah and the Chariot" ur mappen "Our historical herritage" 1975, kolorerad, signerad och numrerad 164/250, japanpapper, bildmått 50 x 71 cm, yttre rammått 75 x 94 cm, påkostad professionell inramning, passepartout, inköpt på anrika Galerie Börjeson Malmö, mycket fint skick helt utan anmärkning, skickas ej - enbart avhämtning på kontoret i Kristianstad, kostnadsfri lagerhållning i upp till 3 månader
Auktnr | SE74.20211026.A15014 |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 2 800 kr |
Stänger | 2021-10-26 20:53:01 |
Provision | 420 kr |
Frakt | Skickas ej |