Victor Vasarely (1908-1997), komplett mapp "ION" med 7 stycken färgserigrafier, FALAIZE 1989, samtliga blad signerade och numrerade 194/200, bladstorlek 35,5 x 28 cm, ej ramade, originalmapp (38 x 29 x 3 cm) medföljer, samtliga blad i mycket fint skick helt utan anmärkning, inköpt på anrika Galerie Börjeson Malmö Skickas med postpaket.
Auktnr | SE74.20211026.A15015 |
Utropspris | 8 500 kr |
Stänger | 2021-10-26 20:53:30 |
Provision | 1 275 kr |
Frakt | 299 kr |
26/10 20:53 | ABV1866 | 8 500 kr |