Klackring Jerusalem, stl 17 ½, bredd ca 5-18,2 mm, mindre skador, ostämplad 14K, Vikt: 8,2 g
Auktnr | SE76.20211031.A5791 |
Kontor | Karlstad |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2021-10-31 19:21:00 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
24/10 18:11:55 | flopitza | 1800 kr |