Carmoséring med åttkantslipade diamanter 13x0,02ct, samt safir, nagg, repor, stl 16½, 14K Vikt: 2,5 g
Auktnr | SE1.20211027.A42940 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2021-10-27 19:57:41 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |