Plånbok Louis Vuitton, monogramcanvas, ca 11x1,5x19cm, bruksslitage, ena sidan med skador.
Auktnr | SE1.20211027.A43080 |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 450 kr |
Stänger | 2021-10-27 21:01:00 |
Provision | 68 kr |
Frakt | 129 kr |