Skruvörhängen i 18K guld. De är 28,8 mm långa och väger 3,3g. Stämplade G Dahlgren & Co. 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211028.A9018 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 1 100 kr |
Stänger | 2021-10-28 19:01:30 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
28/10 19:01 | ABV1866 | 1 100 kr |