Ring i 18K guld med 12 briljanter á 0,02ct. Den är 6,5 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 13,1g. Stämplad med Engelberts logo, HE (Heribert Engelbert), kattfot & 18K. Stenstorleken 0,24 ingraverad. Gravyr.
Auktnr | SE73.20211028.A9021 |
Utropspris | 4 800 kr |
Aktuellt bud | 4 800 kr |
Stänger | 2021-10-28 19:03:00 |
Provision | 720 kr |
Frakt | 129 kr |
28/10 18:53:55 | maddie | 4800 kr |