Öppningsbart, stelt armband i 18K guld med tre bergskristaller (naggar). Det är 2,6 - 10,3 mm brett, har ett innermått på 17 cm och väger 10,9g. Kistlås. Stämplat HE (Heribert Engelbert), Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K, T8 (1945) & STIGBERT.
Auktnr | SE73.20211028.A9036 |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 2 900 kr |
Stänger | 2021-10-28 19:10:30 |
Provision | 435 kr |
Frakt | 129 kr |