Vintage Halscollier Hjärta med Granater, förgylld metall, kedjan stämplad A*D (doublé), längd 45 cm, kedja Pansar bredd 1,5 mm, Granater bredd 4-7 mm, längd mittersta dekor 26 mm, hjärta mått 16x15 mm, fragmentariska släpp i förgyllningen Vikt: 5,4 g
Auktnr | SE74.20211130.R36845 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2021-11-30 19:00:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |