Fiskerulle Okuma CS501, Hi-speed 4,8:1 bruksskick, fläckar Vikt: 0 g

150 kr

Auktnr SE11.20211207.R812918
Varutyp Övrigt
Kontor Malmö Centralen
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 150 kr
Stänger 2021-12-07 14:10:00
Provision 23 kr
Frakt 45 kr

Armbandsur, Omega Constellation, Iris My Choice, Ø22,5mm, kvarts, cal:1456, guld och stål, diamantkrans, index med ädelstenar, defekt länk, repor, nagg på stålet, hårt slitage, i behov av nytt batteri, innerboett, 895.1243, bakboett: 90061675

Armband, 21,5cm, Kejsarlänk, bredd 5mm, kistlås, Stockholm, 18K  Vikt: 34,5 g

Armband, 21,5cm, Kejsarlän...

Armband X-länk, 19cm, bredd: 32mm, Jo-Ans Guld, kattfot, kistlås, 18K  Vikt: 83,9 g

Armband X-länk, 19cm, bred...

Armband, 17,5cm, X-länk, bredd 7mm, Rubiner 4,6 x 4,6mm, kistlås, Rubiner med små nagg, 18K  Vikt: 10,4 g

Armband, 17,5cm, X-länk, b...

Hänge, diamant 0,82 ct, bruntonad trappslipad/VVS2, ca 6,0 x 4,3 x 3,0mm, hängets höjd 10mm, certifikat från AIG Milan, etui  Vikt: 14 g

Hänge, diamant 0,82 ct, br...

Örhängen, Creoler, Bismarck, Ø16mm, bredd 3,1mm, 18K  Vikt: 1 g

Örhängen, Creoler, Bismar...

Armband, 18,5cm, X-länk, bredd 8mm, fasettslipade Ametister 9,5 x 9,5mm, kistlås, 18K  Vikt: 18,1 g

Armband, 18,5cm, X-länk, b...

Armbandsur Tissot Ø35mm, quartz, kronograf, datum, stål med förgyllda detaljer, safirglas, stållänk med viklås, innermått ca 25mm, slitage på boett, länk och krona, behov av batteribyte

Armbandsur Tissot Ø35mm, q...

Ett par örhängen, höjd 30mm, stift, bredd 1,6mm, djup 11 - 14mm, GHA, 18K  Vikt: 2,1 g

Ett par örhängen, höjd 3...

Tvärflöjt, Di Zhao, DZ-801, c#-trill, öppna hål, h-fot, munstycke Miyazawa MZ-10, skorsten finsilver 990/1000, monogramgravyr, silver 925/1000specialbeställd etui ej original, väska i ljusbrunt skinn, ej funktionstestad  Vikt: 478,3 g

Tvärflöjt, Di Zhao, DZ-80...

Armband, Ärtlänk, längd: 18,5 cm, bredd 4,5 mm, stämplad GFAB, 18K  Vikt: 4,2 g

Armband, Ärtlänk, längd:...

Armband, öppningsbar, stelt, vit- samt gulguld, ca 6,3 x 5,5mm, GHA, 18K  Vikt: 12,1 g

Armband, öppningsbar, stel...

Ett par örhängen, diamanter 2 x ca 0,18ct, G-H/VS, infattade i vitguld, diameter 5,5mm, 18K  Vikt: 1,5 g

Ett par örhängen, diamant...

Mynt, United States of America 2021, 1OZ Fine gold - 50 Dollars, 21,6K Vikt: 33,9 g

Ring, stl17, syntetiska Rubiner 4,5 x 4,5mm, skenans bredd 2,3 - 8,8mm, 8K  Vikt: 2,3 g

Ett par örhängen, diameter 6,2mm, vita stenar, stift, 18K  Vikt: 0,5 g

Ett par örhängen, diamete...

Vas i vitmetall med dekor av dansande kvinnor, skapad efter Curt Schlevogt, sj signerad, höjd: 13cm.

1 hänge, bärnsten, längd ögla inkluderad: 45mm, bredd:10mm-30mm, 1 ring, bärnsten, stl 17, 1 kedja, Pansar, längd: 45cm, 1 kedja, längd: 42cm Vikt: 30,8 g

1 hänge, bärnsten, längd...

Ring, stl18¼, blå sten 11,6 x 6,9mm, skenans bredd 1,9mm, GVH, 18K  Vikt: 3,9 g

Ring, stl18¼, blå sten 11...

Volvo Collection modellbilar, modell TP21 och PV51 Cabriolet. på plastpodium. Oöppnade originalförpackningar

Se kontorets övriga auktionsvaror