Collier, 18K guld, flätad manglad modell, Italien, längd 42,0 cm, bredd 3 mm, svensk kontrollstämpel, mycket fint skick, förefaller obetydligt använt Vikt: 6,6 g

2 700 kr

(elin_elin)

Auktnr SE74.20211130.R36873
Varutyp Smycken; halskedjor
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 2 400 kr
Aktuellt bud 2 700 kr
Stänger 2021-11-30 19:15:30
Provision 405 kr
Frakt 99 kr

Elgitarr Gibson SG Standard, USA, 2016, serienr: 160013424, defekt/testad i stärkare, ingen funktionsgaranti, smärre stötskador, med fodral Skickas med postpaket.

Herrur Hublot Classic Fusion, titan, automatisk, 38mm, ref: 565.NX.1171.LR, snr: 1110166, Cal. HUB1110 ( Sellita SW300-1 ), safirglas, glasbaksida, datum, gummiband, viklås, inga tillbehör.

Ring gulguld / vitguld med vita stenar, stl, ca 21½, 4-19mm (repig skena) 21K, 17,9g

Väska, Wallet On Chain, Ch...

Elgitarr Epiphone Les Paul standard pro, serienr: 12122303618, hack/stötskada på huvudet, stötskador på kroppen, med fodral Skickas med postpaket.

Ring med diamanter ca 22x0,05ct (totalt ca 1,0ctv), stl 17¾, ostämplad, vitguld, 18K. Vikt: 6,8 g

Ring, grön sten och diamanter 16 x ca 0,02ct, Ø17 14K Vikt: 2,7 g

Ring, grön sten och diaman...

Armbandsur Omega Automatic Chronometre Officially Certified Constellation Calendar, Ø 35 mm, stål, lös visare men fungerade vid test till fället

Ring med diamant, 0,52ct enligt gravyr, kvalité ca W(H)/SI2, stl 16¼, Sixten Hällgren, Hudiksvall år 1967, inneslutning som når ytan, vitguld, 18K Vikt: 2,8 g

Ring gulguld / vitguld med diamanter,  ca 50st x 0,03ct, stl, ca 23, bredd, 6-13mm (repig skena) 18K, 18,2g

Collier ankar, 40/43cm, diamanter 48x små diamanter, rosa topaser, GHA, 18K 6g.

Elgitarr Oakland PL Personal, Japan, single cutaway, brun, lackskador, kantstött, en av rattarna saknar lock, mjukt fodral, trasigt fodral Skickas ej.

Ring med diamant ca. 0,60ct, W/Vs, stl 18, gravyr, ostämplad, platina Vikt: 3,4 g

Herrur, Omega Seamaster De Ville, Ø 34,5mm, stål, service behov, sekundvisare fastnar, repor på glas, flexband ej original, inga tillbehör

Ring, Ø18½, bredd:8mm, diamanter 51x totalt 0,49ctv enligt gravyr, 24 safirer, vitguld, GHA, 18K 7,3g.

Ring, Ø18½, bredd:8mm, di...

Smyckesbälte med vita och röda stenar, myntliknande delar, längd 90cm, mynt Ø22mm, mittdelar Ø62mm, Ø52mm, små skador på mittdelen,2 små vita stenar saknas, 21K, bruttovikt 180,9g Vikt: 180,9 g

Smyckesbälte med vita och ...

Armring med smaragd, rubiner samt pärlor, längd ca 17cm, bredd ca 11mm, genombruten dekor, några stenar och pärlor saknas, förgyllt metall

Se kontorets övriga auktionsvaror