Herrur Omega Speedmaster Professional "MoonWatch" Cal 1861 Ref 145.0022 / 77142315 kronograf år 2005 omega fodral . boett Ø42mm, småmärken på boett, orginalglas med smårepor, armband med trasigt klipslås bruksskick ingår ett nytt speedmaster Moonwatch band

29 000 kr

(machobruto)

Auktnr SE23.20211205.A902
Varutyp Klockor
Kontor Linköping
Utropspris 13 000 kr
Aktuellt bud 29 000 kr
Stänger 2021-12-05 19:00:00
Provision 4 350 kr
Frakt 99 kr

Herrur Longines, stål, manuell, Ø35mm, caliber 12.68Z,  serienr: 9520756, år 1954-1955, stålband inte orginal 17-18cm, sekundvisare,små repor på glas,  inga tillbehör.

Herrur Longines, stål, man...

Dator Acer Aspire V5-531 100776G75, väska o laddare , observera cd-luckan är lös, nu tejpad så att den inte åker ut, säljs i befintligt skick Skickas med postpaket.

Damur Omega, helguld, mekanisk, 18cm armband något ojämnt, boett 17,50mm,går ej, 18k, brutto

Ett par diamantörhängen  med safirer, 12x0,005ct, 18k   Vikt: 1,6 g

Ett par diamantörhängen ...

Armband, Bismarck, 20cm bredd 14mm, N S E Guldvaru Aktiebolag  år 1982,18k  Vikt: 72 g

Armband med granater, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 7,5 g

Armband med granater, förg...

Hänge med granater 2cm, 18k Vikt: 2 g

Hänge med granater 2cm, 18...

Diamantring 2x0,14ct, 1 x0,16ct , Ø18, gravyr, Guldfynd, 18k  Vikt: 5,5 g

Ett par solglasögon Ray& Ban trasigt fodral, bruksskick

Ett par solglasögon Ray& B...

Collier doserad X-länk,  5,50-8mm, Hedens Guldsmeds Ab Bröderna  år 1962, 18k  Vikt: 20,5 g

Collier doserad X-länk, 5...

Hänge troligtvis citrin, 1,5cm, 18k. brutto Vikt: 1 g

Hänge troligtvis citrin, 1...

Ring med syntetiska stenar, vitguld, Ø17¼, 18k ostämplad    Vikt: 6,5 g

Solglasögon Christian Dior, 0076/s,  Yb7vk,  115, blått glas, bruksskick, made in Italy

Solglasögon Christian Dior...

Kedja pansar 50cm bredd 1,50mm med granathänge, förgyllt silver 925/1000    Vikt: 6,7 g

Armband 3 färgad, 18,5cm, bredd 7,20mm, 925/1000 silver    Vikt: 17 g

Armband 3 färgad, 18,5cm, ...

Ett par Solglasögon Zerpico carbon fiber, UV400 Cat.3 ultralätta bågar, inga tillbehör

Ett par Solglasögon Zerpic...

Ring med granater, förgyllt silver 925/1000, Ø18½  Vikt: 4 g

Ring med granater, förgyll...

Stelt armband, något ojämnt, Ø63mm, 18k    Vikt: 7,7 g

Stelt armband, något ojäm...

Ring med turkoser, Ø15, bredd 2,30mm, 21k  Vikt: 2,6 g

Ring med turkoser, Ø15, br...

Ett par örhängen 18k   Vikt: 0,8 g

Ett par örhängen 18k Vi...

Se kontorets övriga auktionsvaror