Herrur Omega Speedmaster Professional "MoonWatch" Cal 1861 Ref 145.0022 / 77142315 kronograf år 2005 omega fodral . boett Ø42mm, småmärken på boett, orginalglas med smårepor, armband med trasigt klipslås bruksskick ingår ett nytt speedmaster Moonwatch band
Auktnr | SE23.20211205.A902 |
Kontor | Linköping |
Utropspris | 13 000 kr |
Aktuellt bud | 29 000 kr |
Stänger | 2021-12-05 19:00:00 |
Provision | 4 350 kr |
Frakt | 129 kr |