Herrur Breitling chronomat 44, refnr:CB0110, serienr: 3177566, 44mm, stål/guld, automatisk, datum, kronograf, pilotlänk stål/guld W0415 3750, ca,19cm, vit urtavla, digitalt cert 05-12-2015, Mårtenssons ur Halmstad trasig box, repor Vikt: 0 g

51 000 kr

(machobruto)

Auktnr SE23.20211205.A958
Varutyp Klockor
Kontor Linköping
Utropspris 45 000 kr
Aktuellt bud 51 000 kr
Stänger 2021-12-05 19:22:00
Provision 7 650 kr
Frakt 99 kr

Herrur Longines, stål, manuell, Ø35mm, caliber 12.68Z,  serienr: 9520756, år 1954-1955, stålband inte orginal 17-18cm, sekundvisare,små repor på glas,  inga tillbehör.

Herrur Longines, stål, man...

Dator Acer Aspire V5-531 100776G75, väska o laddare , observera cd-luckan är lös, nu tejpad så att den inte åker ut, säljs i befintligt skick Skickas med postpaket.

Damur Omega, helguld, mekanisk, 18cm armband något ojämnt, boett 17,50mm,går ej, 18k, brutto

Ett par diamantörhängen  med safirer, 12x0,005ct, 18k   Vikt: 1,6 g

Ett par diamantörhängen ...

Armband, Bismarck, 20cm bredd 14mm, N S E Guldvaru Aktiebolag  år 1982,18k  Vikt: 72 g

Hänge med granater 2cm, 18k Vikt: 2 g

Hänge med granater 2cm, 18...

Armband med granater, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 7,5 g

Armband med granater, förg...

Diamantring 2x0,14ct, 1 x0,16ct , Ø18, gravyr, Guldfynd, 18k  Vikt: 5,5 g

Ett par solglasögon Ray& Ban trasigt fodral, bruksskick

Ett par solglasögon Ray& B...

Collier doserad X-länk,  5,50-8mm, Hedens Guldsmeds Ab Bröderna  år 1962, 18k  Vikt: 20,5 g

Collier doserad X-länk, 5...

Ring med syntetiska stenar, vitguld, Ø17¼, 18k ostämplad    Vikt: 6,5 g

Hänge troligtvis citrin, 1,5cm, 18k. brutto Vikt: 1 g

Hänge troligtvis citrin, 1...

Solglasögon Christian Dior, 0076/s,  Yb7vk,  115, blått glas, bruksskick, made in Italy

Solglasögon Christian Dior...

Kedja pansar 50cm bredd 1,50mm med granathänge, förgyllt silver 925/1000    Vikt: 6,7 g

Armband 3 färgad, 18,5cm, bredd 7,20mm, 925/1000 silver    Vikt: 17 g

Armband 3 färgad, 18,5cm, ...

Ett par Solglasögon Zerpico carbon fiber, UV400 Cat.3 ultralätta bågar, inga tillbehör

Ett par Solglasögon Zerpic...

Ring med granater, förgyllt silver 925/1000, Ø18½  Vikt: 4 g

Ring med granater, förgyll...

Stelt armband, något ojämnt, Ø63mm, 18k    Vikt: 7,7 g

Stelt armband, något ojäm...

Ring med turkoser, Ø15, bredd 2,30mm, 21k  Vikt: 2,6 g

Ring med turkoser, Ø15, br...

Ett par örhängen 18k   Vikt: 0,8 g

Ett par örhängen 18k Vi...

Se kontorets övriga auktionsvaror