| Ny sökning |   

Collier, reglerbar längd 42-48cm, buckla på länk, 21K Vikt: 32,8 g

Collier, reglerbar längd 42-48cm, buckla på länk, 21K Vikt: 32,8 g

Collier,  reglerbar längd 42-48cm, buckla på länk, 21K Vikt: 32,8 g

Aktuellt bud i realtid:

14 000 kr

(samusamu122)

2021-12-01 12:14:30

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE4.20211201.A72820
Varutyp Smycken; halskedjor
Kontor Malmö Triangeln
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 14 000 kr
Aktuellt bud 14 000 kr
Stänger 2021-12-01 12:14:30
Provision 2 100 kr
Frakt 99 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
30/11 23:09:04 samusamu122 14000 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Hublot Classic Fusion, titan, automatisk, ref 542.NX.7071.LR, serienr 1320323, skelettbaksida, datum, sekundvisare, läderband 19cm, viklås,garantikort Air Watch Center Genève Maj 2019, etui, ytterkartong.

Herrur Hublot Classic Fusio...

2022-02-09 11:57:30

Till auktion

Carmoséring, diamanter 10 x ca 0,005ct 8/8-slipade, safir, GFAB, stl 19, 18K   Vikt: 2,6 g

Carmoséring, diamanter 10 ...

2022-02-09 12:13:00

Till auktion

Väska Louis Vuitton Palermo, brun monogramcanvas, detaljer i ljust skinn, beslag i gulmetall, datumkod MI1049, höjd 31cm, bredd 40x17cm, slitage på foder och beslag, smärre fläckar på skinndetaljer, axelrem medföljer ej, inga tillbehör.

Väska Louis Vuitton Palerm...

2022-02-09 12:12:30

Till auktion

Collier, malakit, 47/51cm, knuta på länk, hänge saknas på mittsten, 21K, bruttovikt: 14,7gram Vikt: 14,7 g

Collier, malakit, 47/51cm, ...

2022-02-09 11:37:30

Till auktion

Armringar, Ø63cm, vissa skevheter, smärre bucklor, 22K. Vikt: 51,4 g

Armringar, Ø63cm, vissa sk...

2022-02-09 11:04:00

Till auktion

Armring Ø65mm, bredd 13mm, GHA, silver 925/1000. Vikt: 17,2 g

Armring Ø65mm, bredd 13mm,...

2022-02-09 11:45:30

Till auktion

Ring, diamanter 18 x ca 0,005ct, 8/8 slipade, safir, GHA, bredd 2-6,5mm, vitguld, stl 17½, 18K  Vikt: 2,8 g

Ring, diamanter 18 x ca 0,0...

2022-02-09 11:50:00

Till auktion

Stelt armband, innermått 63mm, genombruten dekor, emaljdetaljer, bredd: 19mm, 22K. Vikt: 49,2 g

Stelt armband, innermått 6...

2022-02-09 11:03:00

Till auktion

Jetong, Ø45mm, Sporrong, 24K (I enlighet med Sveriges rikes lag får varor i 24 karats guld, tillverkade inom landet, endast stämplas med finhaltsstämpel som anger halten 23K, denna guldjetong är dock präglad i 24 karats guld, detta meddelas och intygar för undanröjande av alla eventuella missförstånd) Vikt: 100 g

Jetong, Ø45mm, Sporrong, 2...

2022-02-09 11:03:30

Till auktion

Ring, färgstenar, stl 19, bredd ca 8mm, 18K Vikt: 6,1 g

Ring, färgstenar, stl 19, ...

2022-02-09 11:38:30

Till auktion

Ring, diamant ca 0,50ct, W(H)/SI, mindre nagg på rondist, stl 18, bredd på skenan 1,5-4mm, höjd från skenan 6,5mm, 18K Vikt: 6,4 g

Ring, diamant ca 0,50ct, W(...

2022-02-09 11:58:00

Till auktion

Herrur Tissot, 18K i boett, quartz, Ø33mm, datum, sekundvisare, länk i stål/gulmetall ej original, en sprint saknas, gravyr, i behov av nytt batteri, bruttovikt 57,5g, inga tillbehör.

Herrur Tissot, 18K i boett,...

2022-02-09 12:04:00

Till auktion

Ring, blå sten, Caroli-Juvel H & J Wehtje, Malmö, stl 18¾, gul/vitguld, 18K.  Vikt: 7 g

Ring, blå sten, Caroli-Juv...

2022-02-09 11:18:30

Till auktion

Kedja Pansar, 48,5cm, bredd 4,5mm, GHA, silver 925/1000. Vikt: 35 g

Kedja Pansar, 48,5cm, bredd...

2022-02-09 11:36:00

Till auktion

Mynt Georgivs VD.G. BRITT: OMN: REX F.D. IND: IMP: år 1926, ca Ø22mm, 21,6K. Vikt: 8 g

Mynt Georgivs VD.G. BRITT: ...

2022-02-09 11:04:30

Till auktion

Väska Gucci, rött skinn, beslag i gulmetall, avtagbar axelrem, detaljer i bamboo, foder i ljus textil, tofsar med bamboodetaljer, numrerad, 449643/525040, 3 mindre invändiga fack varav 1 med dragkedja, höjd 27,5cm, bredd 39x14cm, dustbag.

Väska Gucci, rött skinn, ...

2022-02-09 12:14:00

Till auktion

Enstaka örhänge, 13mm, 1mm, 18K Vikt: 0,2 g

Enstaka örhänge, 13mm, 1m...

2022-02-09 12:21:30

Till auktion

Armband, röda stenar, längd 21cm, bredd 28-60mm, 18K Vikt: 94,8 g

Armband, röda stenar, län...

2022-02-09 11:00:30

Till auktion

Collier, längd 44,5cm, bredd 4-9mm, gulguld/vitguld, 18K. Vikt: 9,5 g

Collier, längd 44,5cm, bre...

2022-02-09 11:02:00

Till auktion

Brosch, diamanter 18 x ca 0,01ct, 1 x ca 0,03ct, 20x25mm, 18K Vikt: 4,7 g

Brosch, diamanter 18 x ca 0...

2022-02-09 11:24:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror