Herrur Rolex, Datejust, stål/guld, automatisk, Ø36mm, ref 16013 F, serienr 6133742, kaliber 3035, verknr 0287467, boettnr 16000, ca 1980, jubiléelänk stål/guld 17cm, extra länkbit 20mm, slapp i länken/bruksskick, inga tillbehör.

38 000 kr

Auktnr SE4.20211201.A72841
Varutyp Klockor
Utropspris 38 000 kr
Stänger 2021-12-01 12:25:00
Provision 5 700 kr
Frakt 99 kr

Carmoséring, diamanter 10 ...

Väska Louis Vuitton Palerm...

Jetong, Ø45mm, Sporrong, 2...

Armringar, Ø63cm, vissa sk...

Armring Ø65mm, bredd 13mm, GHA, silver 925/1000. Vikt: 17,2 g

Armring Ø65mm, bredd 13mm,...

Stelt armband, innermått 6...

Ring, färgstenar, stl 19, bredd ca 8mm, 18K Vikt: 6,1 g

Ring, färgstenar, stl 19, ...

Ring, blå sten, Caroli-Juv...

Kedja Pansar, 48,5cm, bredd 4,5mm, GHA, silver 925/1000. Vikt: 35 g

Mynt Georgivs VD.G. BRITT: OMN: REX F.D. IND: IMP: år 1926, ca Ø22mm, 21,6K. Vikt: 8 g

Väska Gucci, rött skinn, beslag i gulmetall, avtagbar axelrem, detaljer i bamboo, foder i ljus textil, tofsar med bamboodetaljer, numrerad, 449643/525040, 3 mindre invändiga fack varav 1 med dragkedja, höjd 27,5cm, bredd 39x14cm, dustbag.

Väska Gucci, rött skinn, ...

Enstaka örhänge, 13mm, 1mm, 18K Vikt: 0,2 g

Enstaka örhänge, 13mm, 1m...

Armband, röda stenar, längd 21cm, bredd 28-60mm, 18K Vikt: 94,8 g

Armband, röda stenar, län...

Collier, längd 44,5cm, bredd 4-9mm, gulguld/vitguld, 18K. Vikt: 9,5 g

Collier, längd 44,5cm, bre...

Ring, stenar, vändbar modell med blå eller grön sten, stl 21¼, bredd 3-9mm, 14K. Vikt: 4,2 g

Ring, stenar, vändbar mode...

Se kontorets övriga auktionsvaror