Armband, Albert Scharning, Norway, blå emalj, 19cm, förgyllt, bredd 38mm, sterling silver, svenska importstämplar, 925/1000 silver. Vikt: 51,4 g
Auktnr | SE4.20211201.A72914 |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2021-12-01 13:01:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |