Väska Mulberry Alexa, svart skinn, mått ca 22x30x11cm, serienr 1187686, kvitto från Mulberry Birger Jarlsgatan daterat 13-02-11, kraftigt slitage på skinnet, nötta, skadade hörn, repor samt färgbortfall från gulmetall, fläckar på innerfoder, inga övriga tillbehör. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20211207.A75190 |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2021-12-07 11:44:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 299 kr |
24/11 22:35:22 | adrineh | 900 kr |