Väska Gucci Messenger Bag Ophidia, GG Supreme canvas, mått ca 25x23x4cm, nr C032466062, made in Italy, repor samt smärre färgbortfall på gulmetall, bruksskick, smutsigt innerfoder, slitage på sömmar invändigt samt på reglerbar axelrem, kvitto från Gucci Luxury Goods Thailand år 2020, inga övriga tillbehör.
Auktnr | SE16.20211207.A75196 |
Utropspris | 3 400 kr |
Stänger | 2021-12-07 11:47:00 |
Provision | 510 kr |
Frakt | 129 kr |
7/12 11:47 | ABV1866 | 3 400 kr |