Pansarkedja i 18K guld. Den är 70,5 cm lång, 1,9 mm bred och väger 9,4g. Springring. Från Balestra. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20211209.A9162 |
Utropspris | 3 600 kr |
Stänger | 2021-12-09 19:05:00 |
Provision | 540 kr |
Frakt | 129 kr |
9/12 19:05 | ABV1866 | 3 600 kr |