Caméberlock i 18K guld. Den är 21,5 mm lång inkl. ögla och väger 1,8g. Stämplad VJ, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211209.A9168 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2021-12-09 19:08:00 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |
26/11 18:56:51 | flopitza | 400 kr |