Pansarkedja i 18K guld. Den är 55 cm lång, 6,46 mm bred och väger 61,5g. Nött karbinhake (måste bytas ut) och säkerhetskedja med springring. Stämplad SSÄ (Guldfynd), Balestra & 18K. Normalt bruksskick. Mjuka, fina länkar- det känns att det är en kedja av hög kvalitet.
Auktnr | SE73.20211209.A9198 |
Utropspris | 22 000 kr |
Aktuellt bud | 22 000 kr |
Stänger | 2021-12-09 19:23:00 |
Provision | 3 300 kr |
Frakt | 129 kr |
9/12 18:10:10 | mac_oland | 22000 kr |