Litografi "Smörasken i Umeå" av KG Stenlund. Nr. 402/500; signerad med blyerts. Bildyta 24 x 37,5 cm. Ramens yttermått 40 x 52. Skickas ej- endast avhämtning på kontoret i Umeå.
Auktnr | SE73.20211209.A9234 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2021-12-09 19:41:00 |
Provision | 105 kr |
Frakt | Skickas ej |