Tavla, Flicka i rött, olja på pannå, Pelle Åberg, signerad, ca 41x33 cm, mindre ytsmuts. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20211208.A42580 |
Utropspris | 20 000 kr |
Aktuellt bud | 20 000 kr |
Stänger | 2021-12-08 19:03:00 |
Provision | 3 000 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | 1 000 kr |
8/12 18:09:58 | marbla | 20000 kr |