Teaterkikare, mässing med pärlemorbeklädd yta, med ställbar arm, 1900-talets början, armens längd ca 13-21cm, slitage, smuts invändigt, pärlemor med skador/lagning. Skickas med paket.
Auktnr | SE1.20211208.A43455 |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2021-12-08 19:04:00 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 99 kr |
26/11 19:14:09 | kvalster | 175 kr |