Teaterkikare, mässing med svartlackerad dekor, 1910/20-tal, slitage, smuts invändigt, dekorbortfall.
Auktnr | SE1.20211208.A43456 |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2021-12-08 19:04:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 49 kr |
5/12 16:40:01 | rabcat | 175 kr |