Herrur Tissot, antimagnetique, boettnummer 6701/6702-5, verknummer 2501013, manuell, liten sekundvisare, kraftigt repat mineralglas, Ø33mm, slitage, repor, läderband samt spänne ej original, inga tillbehör.
Auktnr | SE1.20211208.A43529 |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2021-12-08 19:35:04 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |