Saxofon, Selmer, Mark VII, serienummer M 262500, enligt uppgift ca 1977, hårt fodral, mindre bucklor, repor, ej funktionstestad. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20211208.A43616 |
Varukategori | Musikinstrument / Blåsinstrument |
Utropspris | 9 500 kr |
Aktuellt bud | 18 000 kr |
Stänger | 2021-12-08 20:11:26 |
Provision | 2 700 kr |
Frakt | 299 kr |