Olja på duk, signerad Mats Hådell, rammått 48x56 cm. OBS: skickas ej, avhämtning kontor Eskilstuna eller Västerås.
Auktnr | SE61.20211217.A15774 |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2021-12-17 11:48:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
17/12 11:48 | ABV1866 | 300 kr |