Handväska Louis Vuitton, modell: Neverfull Monogram V Cities Capri MM, limiterad utgåva, refnr: M41616, innerficka med dragkedja, förgyllda knappar märkta "Louis Vuitton", fodrad med randig canvas, höjd ca 27cm, bredd ca 40cm, djup: ca 16cm, stämpelmärkt "Louis Vuitton Paris, Made in France, kvitto från Magasin de Capri år 2015, fläckigt foder, bruksslitage, tillhörande dustbag.
Auktnr | SE16.20220118.A75995 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 4 600 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2022-01-18 13:12:00 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |