| Ny sökning |   

Gitarrförstärkare Marshall Valve Ampfilier Combo Class 5, modell C-5, England, serienr M 2010-20-0409-1, saknar ett fotstöd, ostadig, strömkabel. Skickas ej.

Gitarrförstärkare Marshall Valve Ampfilier Combo Class 5, modell C-5, England, serienr M 2010-20-0409-1, saknar ett fotstöd, ostadig, strömkabel. Skickas ej.

Gitarrförstärkare Marshall Valve Ampfilier Combo Class 5, modell C-5, England, serienr M 2010-20-0409-1, saknar ett fotstöd, ostadig, strömkabel. Skickas ej.

Aktuellt bud i realtid:

2 700 kr

2022-01-18 13:12:30

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE16.20220118.A75997
Varukategori Musikinstrument / Stränginstrument
Kontor Skanstull
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 2 700 kr
Aktuellt bud -
Stänger 2022-01-18 13:12:30
Provision 405 kr
Frakt 299 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
18/1 13:12 ABV1866 2 700 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Elgitarr, design by Fender Stratocaster, Squier, Standard series, sernr IC 061044427, år 2006, vinröd, made in Indonesia, gitarrband Ernie Ball, märken, lätta repor, mjukt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr, design by Fender ...

2024-05-07 12:56:00

Till auktion

Elgitarr, ihopplock, modell Stratocaster, ser nr LE 01256, vinröd, svajarm, lackskador, nagg, lucka saknas, fungerar ej, 1 VOX Stomplab, SL1G, slitage, ej funktionstestad, 2 kablar, slitet fläckigt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr, ihopplock, modell...

2024-05-07 11:02:00

Till auktion

Herrur, Omega Seamaster GMT 50 Years, stål, automatisk, 41mm, refnr: 2534.50, snr: 80017171, safirglas, 24h visning, datum (återställer ej korrekt), små nagg i glas, repig och blekt ring, repig länk i stål med viklås, inga tillbehör

Herrur, Omega Seamaster GMT...

2024-05-07 12:22:30

Till auktion

Väska, Louis Vuitton Keepall 55, brun monogramcanvas med detaljer i läder, mått ca 55x31x26cm, snr: DR0127, avtagbar axelrem, lås, nyckel saknas, fläckar på handtag samt läderdetaljer, små fläckar invändigt troligen från bläckpenna, inga tillbehör Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton Keepa...

2024-05-07 12:40:30

Till auktion

Bajonett med kavel i trä, längd 44cm, tillverkad i Waffenfabrik Neuhausen på parerstången 220028, bruksslitage, repor, rost

Bajonett med kavel i trä, ...

2024-05-07 12:55:00

Till auktion

Objektiv, Nikon AF-S Nikkor 14-24mm 1:2.8G, med nano crystal-beläggning, snr: 217078, skyddslock, manual, fodral, kartong med stötmärken Skickas med postpaket.

Objektiv, Nikon AF-S Nikkor...

2024-05-07 12:55:30

Till auktion

Armbandsur, Cartier, Pasha de Cartier, stål, automatisk, 35mm, refnr: 2324, snr: CC704095, safirglas, datum, repor och nagg på ring, länk i stål med repor, längd på länk inklusive ur ca 16-17cm, inga extra länkbitar, inga tillbehör

Armbandsur, Cartier, Pasha ...

2024-05-07 12:52:30

Till auktion

Väska, Louis Vuitton, Montaigne MM Monogram Empreinte, svart läder med guldfärgade beslag, mått ca 31x21x15cm, modellnummer: M41048, snr: SP4174, avtagbar axelrem, lås och nycklar, kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2015, fläckar och slitage invändigt, smärre färgbortfall på beslag, kantveck

Väska, Louis Vuitton, Mont...

2024-05-07 12:38:00

Till auktion

Ett par örhängen med droppslipade rubiner och briljantslipade diamanter ca 20x0,01ct+8x0,02ct, längd 40mm, 18K. Bruttovikt 8,5g.

Ett par örhängen med drop...

2024-05-07 12:13:30

Till auktion

Herrur, Omega, Ø36mm, tuxedo dial, manuell, liten sekundvisare, plexiglas,  stål, 1950-tal, gravyr VH, repor, små bucklor, saknar sprintar och armband

Herrur, Omega, Ø36mm, tuxe...

2024-05-07 12:16:30

Till auktion

Ett par örhängen med diamanter totalt ca 0,25ctv, Ø6,4mm, GHA, rödguld/vitguld, 18K Vikt: 1,4 g

Ett par örhängen med diam...

2024-05-07 12:00:00

Till auktion

Handväska ATP Atelier, Montalcino Mini, made in Italy, svart läder, lätta märken, 14x12,5x6,5cm, axelrem 110cm, dustbag, nypris 3239kr, år 2023

Handväska ATP Atelier, Mon...

2024-05-07 12:24:30

Till auktion

Scarf, Christian Dior, made in France, grön/beige, 65x65cm, bruksskick/fläckar/solkig, 100% siden

Scarf, Christian Dior, made...

2024-05-07 12:24:00

Till auktion

Ett par solglasögon Gucci, modell: GG0108S 003, 55¤16-145, cat 3, rektangulära glas, guldfärgade metallbågar, bredd 13,5cm, putsduk med liten fläck, originalfodral

Ett par solglasögon Gucci,...

2024-05-07 11:01:30

Till auktion

Ett par pumps, anklestrap, stl 40, Saint Laurent, Paris, mocka, färg taupé, klackhöjd 7,5cm, 472041, C20KK, bruksskick, dustbag, originalkartong, Nypris 5995kr, Schutermankvitto 2017

Ett par pumps, anklestrap, ...

2024-05-07 11:04:30

Till auktion

Collier med trumlade/droppslipad rubiner, längd 43cm, hänge med briljantslipade diamanter ca 60x0,005-0,02ct, stämplat Qm SIB 18K, lås ej guld. Bruttovikt 21,8g.

Collier med trumlade/dropps...

2024-05-07 12:14:00

Till auktion

Armband, flätat konstläder med gulddekor, längd 17,5cm, 23K/18K Bruttovikt 10,7g

Armband, flätat konstläde...

2024-05-07 12:05:00

Till auktion

Bajonett, längd 33cm, EJ AB 419, tillverkad i Eskilstuna, på parerstången är det stämplat I.20 no 172, balja stämplad I.50, bruksslitage, repor, rost

Bajonett, längd 33cm, EJ A...

2024-05-07 12:54:30

Till auktion

Ring med diamanter 2xca0,06ct samt trappslipad safir, stl 16¼, bredd: 1,6-9mm, Stigbert, 18K  Vikt: 2,8 g

Ring med diamanter 2xca0,06...

2024-05-07 12:10:00

Till auktion

Armband med borstad och slipad dekor, längd: 20,5cm, bredd: 7,6mm, ojämnheter, bucklor, 22K Vikt: 26,7 g

Armband med borstad och sli...

2024-05-07 11:36:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror