Tavla "sommarbarn" etsning/ litografi Hjalmar Strååt (1885-71), bildmått: ca 27,5x13,5cm, fläckar, ramad Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20220125.R46344 |
Utropspris | 25 kr |
Stänger | 2022-01-25 11:02:00 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 299 kr |
25/1 11:02 | ABV1866 | 25 kr |