Armbandsur, Moeris, manuell, Ø24mm, Pansarlänk i förgylld metall, längd 18cm, plastglas, sekundvisare, glas med repor, åldersslitage, boett i 14K bruttovikt 18,2 gram
Auktnr | SE11.20220125.A22939 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 950 kr |
Stänger | 2022-01-25 14:24:30 |
Provision | 143 kr |
Frakt | 129 kr |
25/1 14:24 | ABV1866 | 950 kr |