Antik bordssked i silver (830/1000). Stämplad kattfot, LEFFLER, Faluns stadsstämpel & U2 (1802). Den är 210 mm lång och väger 37,3g. Monogramgravyr,
Auktnr | SE73.20220120.A9492 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2022-01-20 19:00:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |
13/1 23:19:43 | alexanderm | 150 kr |