Antik bordssked i silver (830/1000). Stämplad med Mariefreds stadsstämpel, O HAGRELIUS, T3 (1825) & kattfot. Den är 220 mm lång och väger 62,1g. Monogramgravyr.
Auktnr | SE73.20220120.A9493 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2022-01-20 19:01:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |