Antik kaffesked i silver (830/1000). Stämplad med Uppsalas stadsstämpel, kattfot, PAW (Pehr Alfred Weström) & H5 (1862). Den är 128 mm lång och väger 10,5g. Skavanker.
Auktnr | SE73.20220120.A9494 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 40 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2022-01-20 19:01:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |