Berlock i 18K guld med en vit sten. Den är 12,1 mm lång inkl. fast ögla och väger 0,5g. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20220120.A9502 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2022-01-20 19:05:06 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |