Rejäla halvcreoler i 18K guld. De är 14,3 x 5,7 mm och väger 6,2g. Snurrebussarna (som verkar vara original) är stämplade BEH (Bengt Hallbergs Guldsmeds AB), 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20220120.A9506 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 2 200 kr |
Aktuellt bud | 2 300 kr |
Stänger | 2022-01-20 19:07:00 |
Provision | 345 kr |
Frakt | 129 kr |
20/1 19:06:17 | esther | 2300 kr |
20/1 15:13:57 | alexanderm | 2200 kr |