Klackring i 18K guld med en vit sten. Den är 3 - 8,5 mm bred, är i storlek 18¾ och väger 2,5g. Stämplad 18K & kattfot. Ojämn skena.
Auktnr | SE73.20220120.A9517 |
Utropspris | 850 kr |
Aktuellt bud | 950 kr |
Stänger | 2022-01-20 19:12:30 |
Provision | 143 kr |
Frakt | 129 kr |